Hakkımızda

Biz Kimiz?

Prosline Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. adı ile 1990 yılında kurulan firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda öncü bir kuruluş olarak 30 yılı aşkın bir süredir çözüm odaklı ürünler ve vermiş olduğu teknik destek ile bir çok sektörde binlerce firmaya ürün ve hizmet sağlamaktadır.

3M markasının Türkiye’deki ilk distribütörü olan PROSLINE KİMYA çeyrek asırı aşkın bilgi birikimi, tecrübeli ve uzman teknik ve üretim kadrosu ile 3M Bant ve Yapıştırıcılar Grubu, 3M Elektrik & Elektronik Grubu ve 3M Bina Bakım Ürünleri Grubunun ürün tedariğini sağlamaktadır. PROSLINE KİMYA başta reklam, elektronik, matbaa, beyaz eşya, marin, mobilya, tekstil, yapı, otomotiv olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir.

Rekabetçi çözümler sunmayı hedefleyen firmamız 2010 yılından bu yana, endüstriyel bantlar, yapıştırıcılar ve farklı uygulama ürünleri alanında rekabet gücü yüksek olan PROSSIVE markası ile çeşitliliği ve rekabeti arttırmaktadır.

Bünyesine kattığı genel endüstriye yönelik SIKA markası ürünleri ile kaliteli ürün ve hizmet anlayışından taviz vermeyen firmamız, SIKA yapısal yapıştırıcı ve poliüretan mastik ürün gruplarının yanında, CAULO markası ile çift komponentli, hızlı kürlenen ve siyanoakrilat yapıştırıcılar ile de farklı birleştirme çözümleri sunmaya devam etmektedir. Prosline Kimya aynı zamanda endüstriyel bantlar sektöründe lider markaların arasında bulunan ORAFOL firmasının temsilciliğini ve yetkili özel kesimler çözüm ortaklığını da üstlenmektedir. Son olarak 2018 yılında sökülebilir ve takılabilir yapışkanlı plastik ürünlerin dünyadaki mucidi olan VELCRO firmasının Türkiye ana dağıtıcılığını üstlenen Prosline; endüstriyel çözüm ortaklığı noktasında, ürün yelpazesini daha da genişletmeye devam etmektedir.

Sahip olduğu montaj hattı ile PROSLINE KİMYA müşteri ürünlerini bünyesine alarak gerekli bant vb. uygulamaları gerçekleştirmenin yanı sıra, ADLER & CAVALLO markası ile de firmaların uygulamalarına yönelik özel bant uygulama aparatları ve makinaları geliştirerek tüm prosesler boyunca ortak çözüm sağlamayı hedeflemektedir.

Teknik saha ekibi ile hızlı ve zamanında, doğru ve yüksek kalitede çözüm anlayışı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü firmalar arasında yer alan PROSLINE KİMYA güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Yönetim Kurulu Üyesi

Emel Gürcaner

Genel Müdür

Özge Tulunay

İş Geliştirme ve Satış Direktörü

Caner Gürcaner

Satış Müdürü

Numan Gelir

Üretim Şefi

Soner Apuhan

Operasyon Yetkilisi

Nihan Çoban

Lojistik Yetkilisi

Ömer Kolcu